GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 25 0 357 274 0:00
1. İstasyon 25 29 357 315 404 1:30
2. İstasyon 54 19 672 354 203 3:00
3. İstasyon 73 27 1026 298 443 4:00
Bitiş 100 0 1324 0 0 05:30

Program


4 Kasım 2016

10:00 - 20:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı


5 Kasım 2016

10:00 - 22:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

10:00 - 19:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

10:30 - 11:30 Veloturk Fun Ride

12:00 - 13:00 Çocuklar için Güvenli Bisiklet Sürüşü - Cumhuriyet Meydanı

13:00 - 14:00 Bisikletli Yaralanmaları - Prof. Dr. Sedat Yanturalı (Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı) - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

14:30 - 15:00 Bisiklet Teknolojileri ve Sektör Yenilikleri - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

17:30 - 19:00 Teknik Toplantı - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği


6 Kasım 2016

07:30 - 17:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

07:00 - 08:30 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

             09:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Uzun Parkur Start - Çeşme Şehir Merkezi Start Noktası

             15:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Ödül Töreni - Çeşme Şehir Merkezi

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör bir yol yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

100 kilometrelik uzun yarış, Çeşme şehir merkezinden başlar ve 1320 m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

100 kilometrelik yarış, 6 Kasım 2016 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinde başlayacaktır.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "2000 Çocuğa 2000 Bisiklet" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme, 100 km: 150 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 A. Umur Güven Hi-Ride 1971 L    
2 A.Ertan Ayçetin BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ (BUBİDOSD) 1951 M    
3 Abdulkadir Özoğul Engelsiz Pedal Derneği 1988 M    
4 Abdulkerim Sancak 1964 M    
5 Abdullah Sağlam AYPG 1978 M    
6 ABDULLAH Tüysüz Flamme Rouge 1991 M    
7 Abdullah Alev Aksoy 1977 L    
8 Abdullah Burkay Dokuyucu BİREYSEL 1986 M    
9 Abdurrahman Topcuoglu aypg 1981 L    
10 Abdülazim Alkan KOFTE CYCLING 1983 L    
11 Abdüsselam Çamur 1975 XL    
12 Adil Deniz Karacagil fiberli antalyaspor 1998 S    
13 Adnan Çetin 1974 M    
14 Agit Salman Sasfit 1994 S    
15 Ahmet Akay BİREYSEL 1968 XL    
16 Ahmet Aldag Angora Bisiklet 1977 L    
17 Ahmet İdiz 1961 XL    
18 Ahmet Sevgin Merbisder 1992 XS    
19 Ahmet Şimşek 1966 S    
20 Ahmet Uslu DIGITURK 1983 M    
21 Ahmet Yetkin Bireysel 1973 L    
22 Ahmet Cihan Aytulun Hi-Ride 1988 M    
23 Ahmet Emin Yeginboy bireysel 1954 L    
24 Ahmet Özgün Özayvar VeloKSK 1980 L    
25 Ahmetcan Aslan 1986 M    
26 Ali Beytekin FERDİ 1964 XL    
27 Ali Coskun Unilever SK 1975 M    
28 Ali Demir Hi Ride 1988 M    
29 Ali Ersin Zümrütbaş AzUykuCokPedal 1978 M    
30 Ali Görkem Algın Lö Group dö la velespit 1975 L    
31 Ali İhsan Öztürk 1974 M    
32 Ali Levent Kurtoğlu F.A.S.T. Yüz Bin Koş 1981 M    
33 Ali Rıza Bilal ARB 1973 L    
34 Ali Rıza Fırıncı NASHİRA CYCLİNG CLUP 1959 XS    
35 Alp Aydınalp 1967 L    
36 Alp Gültekin ÇayYOLcular 1973 M    
37 Alparslan İskenderoğlu Le groupe de velespit 1975 L    
38 Alper Akcan Rapha Cycling Club 1976 S    
39 Alper Arslantürk 1992 M    
40 Alper Bahar HIRIDE 1971 XL    
41 Alper Daldal AzUykuCokPedal 1978 M    
42 Alper Durgun SOCOTAB 1983 L    
43 Alper Elmas FERDİ 1983 S    
44 Alper Eroğlu Kadikoywagen 1985 M    
45 Alpin Yalçı 1976 M    
46 Alptekin Başkır Babaeski Spor 1973 M    
47 Altuğ Aknar 1976 L    
48 And Tüfekçi 1966 L    
49 Ant Ozaman 1972 M    
50 Arif Burak Özen 1975 M    
51 Arkın Şıktaşlı 1977 M    
52 Asli Ozdas 1973 S    
53 Atacan Emre VeloKSK 1982 XL    
54 Ateş Ataseven Ferdi 1975 XXL    
55 Atila Filmer Tek Rakibim Süpürge Aracı 1982 L    
56 Avni Yağcıoğlu O2 cycle 1965 S    
57 Aydın Diricanlı VELOTURK 1968 L    
58 Aydoğan Karagöz 1988 M    
59 Ayhan Günay VeloPink 1978 S    
60 Ayşin Özer Başkır Babaeski Spor - AsicsTeamTr 1972 XS    
61 B. Aslı Gürler 1976 S    
62 Baha İnan 1972 M    
63 Bahadır Atılgan K 1967 L    
64 Barbaros Mete hi ride 1975 L    
65 Barış Asa 1985 M    
66 Barış Belgesay 1979 M    
67 Barış Güven 1986 M    
68 Barış Kaya 1978 M    
69 Barış Okuducu REBEL RUNNERS 1984 M    
70 Barış Özegemen kuşadası belediye triatlon spor klübü 1985 XL    
71 Barış Sönmez Velocity216 1990 S    
72 Baris İlhan 1987 M    
73 Başak Canbulat Bireysel 1983 M    
74 Berk Kıraklı 1971 L    
75 Berk Mercancı Flamme Rouge 1995 S    
76 Berk Tüfekçi 1977 M    
77 Berry Nae Hi-Ride 1975 M    
78 Binatli Tugay TCSD 1969 M    
79 Birol Horozal UŞAK TEAM 1983 L    
80 Bora Binbay 1976 XXL    
81 Burak Aydar 1979 XL    
82 Burak Berber 1981 L    
83 Burak Karacık F.A.S.T. yüz bin koş 1980 M    
84 Burak Kutlu Babaeski Spor 1976 L    
85 Burak Ünsalan 1990 XL    
86 Burak Hasan Mercancı Göztepe SK 1988 L    
87 Burak Utku Aktan 1979 M    
88 Bülent Büyükarda Velocity cycling club 1975 L    
89 Bülent Kaysılı F.A.S.T. 1970 L    
90 Bülent Tatlidil AYPG 1975 M    
91 Can Ayaz Team Eleven 1989 S    
92 Can Elmas 1966 M    
93 Can Erdilek 1970 M    
94 Caner Çeliktuğ SOCOTAB 1982 L    
95 Cansu Yeni 1990 L    
96 Cantekin Çimen AnkaraKosuyor 1987 M    
97 Celal Siper Özdöl Ferdi 1958 L    
98 Cem Bayraktaroglu F.A.S.T YüzBinKoş 1978 XL    
99 Cem Güler 1980 M    
100 Cem Kürkcü VeloKSK 1978 L    
101 Cemal Akyel Bireysel 1961 XL    
102 Cemal Alkan MOSSO EGE PEDAL 1986 L    
103 Cemal Şahin NASHIRA CYCLING CLUB 1974 M    
104 Cengiz Güner extrem 1988 L    
105 Cengiz Akgün bireysel 1964 L    
106 Cengiz Ayanoğlu ferdi 1962 L    
107 Cenk Arslan 1975 M    
108 Cenk Bayraktar 1982 S    
109 Cenk Turan 1973 XL    
110 Cevat Şengül BİREYSEL 1975 L    
111 Cihat Yurtseven NASHİRA CYCLİNG CLUB 1963 M    
112 Cilasun Bayülgen 1976 M    
113 Coraline Chapatte Accell Bisikleti 1981 S    
114 Çağatay Bengi NASHIRA CYCLING TEAM 1974 M    
115 Çağdaş Civelek Velonight 1982 M    
116 Çağla Gül Çakırhan 1987 S    
117 Çağlayan Yağcı VeloKSK 1984 XL    
118 Çağrı Büyüme Diverge 1988 L    
119 Çağrı Soylu 1985 L    
120 Daniel Tripa Hi-Ride 1978 M    
121 Davut Mutafoğlu Flamme Rouge 1961 M    
122 Deniz Gök Diverge 1983 L    
123 Deniz Kılıç Fiberli Antalya Spor 1985 S    
124 Deniz Özvatan 1989 S    
125 Devrim Ardıç Fiberli Antalya Spor 1976 L    
126 Dilek Baytan F.A,S.T yuz bin kos 1965 XS    
127 Dilge Koçak Babaeskispor - AsicsTeamTR 1984 XS    
128 Dinçer Karadayı velocity 216 1974 XS    
129 Doğa Çapanoğlu Mavi Karga Spor Kulübü 1978 S    
130 Doğan Demirliçakmak Bireysel 1960 XL    
131 Doğan Pamuklu 1990 XS    
132 Dursun Gündoğan 1979 M    
133 Düşra Can Öznur Velocity216 1994 XS    
134 Dylan Netter 1973 S    
135 Ediz Evcimen BUBIDOSD 1960 XL    
136 Efe Ballı Team Direk 1995 S    
137 Efe Kale 1987 M    
138 Efe Kuyumcu 1985 XL    
139 Egemen Erden HI-RIDE 1971 M    
140 Ekrem Başdoğan 1990 L    
141 Elena Salmina F.A.S.T. yüz bin koş 1987 XS    
142 Elif Kösoğlu 1979 S    
143 Emine Dilek Koçyigit turkuaz bisiklet kulubu 1969 S    
144 Emir Ünver 1985 L    
145 Emrah Günaydın BİREYSEL 1987 M    
146 Emrah Yılmaz BİREYSEL 1986 M    
147 Emre Altuğ 1981 M    
148 Emre Duran DuranCycling 1976 L    
149 Emre Kolay 1985 XL    
150 Emre Korkmaz GyBT 1985 M    
151 Emre Kutlay Kadıköywagen 1972 S    
152 Emre Özocak 1985 S    
153 Emre Taşcan Giant Street Team 1982 S    
154 Emre Yılmaz 1993 M    
155 Emre Anıl Gözel Velocity216 1994 L    
156 Emre Sefa Sefer TREK SERVICE RACING 1993 XL    
157 Enez Şahin 1994 S    
158 Engin Kilercik Hi-Ride 1978 XL    
159 Engin Sarı Genç Ankaralılar 1977 M    
160 Engin Yıldırım Hİ RİDE 1968 M    
161 Engin İrfan Sağnak performans kadro 1964 XL    
162 Enver Yaşar ferdi 1980 M    
163 Eralp Hoşgör Ferdi 1973 L    
164 Ercüment Boran Petkim Spor Kulübü 1981 XS    
165 Erçin Baysal Bireysel 1972 M    
166 Erdem Kulaklı 1981 XL    
167 Erdem Topuzoglu Kadıköywagen 1977 L    
168 Erdınç Saraç 1982 M    
169 Erdoğan Orhan 1983 L    
170 Erhan Sarıkaya 1966 L    
171 Erkan Akyalçın Bayskıl 1983 M    
172 Erkan Balkan 1981 XXL    
173 Erkan Koyuncu 1968 XL    
174 Erkan Orhan 1984 M    
175 Erkin Arslan échappé 1977 L    
176 Ersin Dündar 1977 L    
177 Ersin Turkmen Trimax 1981 L    
178 Ertuğrul Mengi 1988 XS    
179 Erturk Özdemir 1971 L    
180 Esin Yılmaz Hi Ride 1991 XS    
181 Evangelos Voulgarakis 1964 M    
182 Evren Akın 1982 L    
183 Evren Özbilen Velocity216 1981 L    
184 Evren Şahin osmaniye gençlik spor 1978 M    
185 Evren Tuğutlu Salı/Perşembe 1975 M    
186 Evrim Bilgen 1984 XS    
187 Faramarz Can Cevatzade 1966 M    
188 Faruk Çelikel vizyon koleji 1983 M    
189 Fatih Aydın Ferdi 1985 M    
190 Fatih Nasır 1995 L    
191 Fatih Sevinç Avrupa Yakası Pedal Grubu 1985 XL    
192 Fatih Topçu Asla Durma 1978 M    
193 Fatih Mehmet Akbaş Ferdi 1988 L    
194 Fatih Selman Eren 1992 L    
195 Ferhat Özgür ferdi 1973 M    
196 Ferhat Şener VELOKSK 1985 M    
197 Fikri Okan Falay kanser savaşçıları derneği 1967 L    
198 Fulya Erkmen MARMARA SPOR KULÜBÜ 1982 XS    
199 Gökay Akçetin Velotalya 1983 L    
200 Gökhan Çakırhan 1987 L    
201 Gökhan Goralı Nekrop Paşa SK 1978 M    
202 Gökhan Gökhan 1982 XL    
203 Gökhan Gündüz 1990 M    
204 Murat Salihoğlu 1969 L    
205 Gökhan Toros 1991 S    
206 Gökhan Uğur 1983 L    
207 Gökhan Uzuntaş AYDIN BİSİKLET BURSA 1984 M    
208 Gökmen Eler Büyükçekmece Bisiklet İhtisas 1987 M    
209 Göksen Çınar Yüz Bin Koş 1981 M    
210 Göktuğ Han Arslan Kadıköywagen 1973 L    
211 Gözde Mediha Kamer 1986 S    
212 Güçlü Gönenç 1976 M    
213 Güçlü Hakan Gürsoy Hi-Ride 1974 M    
214 Gülşah Demir 1987 S    
215 Gülşen Tokaç Marathonist 1979 XS    
216 Gürcan Şahin SOCOTAB 1981 M    
217 Gürcan Ürkmez Velocity Cycling Club 1976 M    
218 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team 1979 M    
219 Hakan Güneş Fotoğrafcafe.net 1965 L    
220 Hakan Koparal 1970 XL    
221 Hakan Posacıoğlu 1966 L    
222 Hakan Sert Ferdi sporcu 1978 L    
223 Hakan Şenöz HI-RIDE 1970 S    
224 Hakan Ali Memik Velocity cycling club 1972 L    
225 Hakkı Ufuk Tankurt Ferdi 1976 XL    
226 Haldun Çetinkaya Ferdi 1980 L    
227 Halil Çıtak Bireysel 1987 M    
228 Halil Mola FERDİ 1990 M    
229 Halil Özkut 1973 S    
230 Halil Barış Şenoğul VeloKSK 1977 XL    
231 Halim Ayyüce 1969 L    
232 Haluk Babacan 1966 XL    
233 Haluk Ekiciler Salı/Perşembe 1979 L    
234 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi 1971 XL    
235 Harun Sayı CAT Bisiklet Spor Klübü 1991 M    
236 Hasan Çalışkan Bireysel 1985 S    
237 Hasan Duman 1974 XL    
238 Hasan Tunalı FERDİ 1982 S    
239 Hasan Tütenler Bireysel 1954 M    
240 Hasan Hüseyin Aydoğdu 1989 L    
241 Hasan Hüseyin Uysal 1976 M    
242 Haşim Köksal Aydın Büyükşehir Belediye 1976 M    
243 Hayati Yiğitoğlu Engelsiz Pedal Derneği 1983 M    
244 Haydar Arslantürk 1978 S    
245 Hayri Ünal 1976 M    
246 Hazar Sarıçoban VeloKSK 1985 L    
247 Hürol Yavuztürk babaeskispor 1971 L    
248 Hüseyin Altınışık HI-RIDE 1999 XS    
249 Hüseyin Balcı F.A.S.T Yüzbinkoş 1976 S    
250 Hüseyin Keleş R.E.D. Runners 1979 M    
251 Hüseyin Odabaşı 1979 M    
252 Hüseyin Suda 1966 L    
253 Hüseyin Cem Bayraktar 1996 L    
254 Hüseyin Emre Azer Ferdi 1976 M    
255 Igor Gurzhuenko 1962 XL    
256 Ilias Gemelos 1970 M    
257 İbrahim İlter Peloton İstanbul 1990 S    
258 İbrahim Salar delivelo 1966 L    
259 İbrahim Yazıcı 1974 XL    
260 İhsan Erbil Bayçöl Özboundeers 1979 XL    
261 İlhan Atasoy 1976 M    
262 İlhan Hoşboy 1984 M    
263 İlhan Kesken 1969 XXL    
264 İlhan Bedii Atasagun Ferdi 1979 M    
265 İlker Ecir Marmara Spor Kulübü 1981 M    
266 İmran Yüce Ferdi 1975 XXL    
267 İpek Onaran 1985 XS    
268 İsa Kurtca 1983 M    
269 İsa Yanık Veloksk 1980 S    
270 İsmail Aydın AYDIN BİSİKLET BURSA 1961 XL    
271 İsmail Çavuşoğlu 1998 XS    
272 İsmail Ergun 1965 M    
273 İsmail Geçim Hİ RİDE 1973 S    
274 İsmail İltir BOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ 1961 M    
275 İsmail Ofli 1981 M    
276 İsmail Parsa hi-ride 1964 XL    
277 İsmail Mert Bezgin Ferdi 1978 M    
278 İsmail Önder Ünal KPMG 1973 L    
279 İsminur Kılıçel 1959 S    
280 Jon Courch 1986 M    
281 Kaan Mert 1995 L    
282 Kaan Yaren 1987 M    
283 Kağan Yavuz 1984 XS    
284 Kaya Karayel 1981 M    
285 Kayhan Osman Yalın 1980 XXL    
286 Kazım Avşar TREK SERVICE RACING 1990 S    
287 Kemal Sevdiroğlu Flamme Rouge 1969 S    
288 Kemal Bora Derviş KOFTE CYCLING 1978 L    
289 Kemal Burak Öz Bireysel 1991 S    
290 Kemal Doğuş Türkay 1981 L    
291 Kemal Erhan Özkan 1972 M    
292 Kerem Bülbül 1973 M    
293 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE 1973 S    
294 Kerem Güvel 1981 M    
295 Kerem Ulusoy 1986 XL    
296 Koray Doğan 1986 L    
297 Koray Goytan 1985 XL    
298 Koray Tutkopar Aydın bisiklet 1975 XL    
299 Korhan Küçük 1980 L    
300 Korkut Serozan 1963 XL    
301 Kourosh Yaghouti 1986 L    
302 Kubilay Erdoğan ÇayYOLcular 1989 S    
304 Levent Çetinkaya FERDİ 1980 M    
305 Levent Yılmaz 1975 XL    
306 Lyndon Way Flamme Rouge 1962 L    
307 Mark Songhurst Flamme Rouge İzmir 1972 S    
308 Marten Gezici 1985 M    
309 Martine Nolan 1974 S    
310 Mazhar Çelikoyar 1959 XXL    
311 Mehmet Kendir 1967 M    
312 Mehmet KÖROĞLU Velonıght Cycling Team 1976 L    
313 Mehmet Sarı FLAMME ROUGE İZMİR 1984 S    
314 Mehmet Tezelli Aydın Bisiklet 1978 M    
315 Mehmet Akşen Akşen Kuşadası Belediyesi Bisiklet ve Triatlon Spor Klubü 1972 L    
316 Mehmet Dikmen Aktar Velocity Cycling Club 1976 XXL    
317 Mehmet Doğan Atay 1968 S    
318 Mehmet Emre Portakal 1986 M    
319 Mehmet Faruk Türker 1988 S    
320 Mehmet Gökhan Kılınçkıran hi-ride 1976 M    
321 Mehmet Kağan Oskay KOFTE CYCLING 1983 L    
322 Mehmet Latif Kaya bireysel 1983 M    
323 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM 1968 M    
324 Melih Ayhan 1982 S    
325 Melih Öngün 1979 S    
326 Melih Yavas Marmara Spor Klübü 1975 M    
327 Menduh Lutfija Ferdi 1954 L    
328 Merih Akyol Performans Kadro 1969 XXL    
329 Mert Aktalay 1981 L    
330 Mert Arslan Göztepe SK. 1993 M    
331 Mert Eke GYBK 1992 L    
332 Mert Karaata 1975 M    
333 Mert Kayhan 1979 M    
334 Mert Miraç Dündar 1996 XL    
335 Merve Sena Aktaş KOFTE CYCLING 1991 M    
336 Metin Günvar 1988 L    
337 Muhammed Yıldız 1982 XXL    
338 Muhammet Ağan Flamme Rouge İzmir 1983 XS    
339 Muhammet Mustafa Şentürk Hi-Ride 1993 S    
340 Muhammet Tayyib Yıldırım 1999 M    
341 Muharrem Tekin 1973 XL    
342 Murat Alaboz Bireysel 1982 S    
343 Murat Bayram 1987 L    
344 Murat Değişici 1982 L    
345 Murat Dikmen 1975 M    
346 Murat Enç Fiberli Antalya Spor 1971 M    
347 Murat Guney 1982 M    
348 Murat Kocamaz VeloKSK 1978 L    
349 Murat Kör Velocity216 1996 M    
350 Murat Ongun Küçükçekmece Bisiklet Kulübü 1968 M    
351 Gökhan Koç Velopink 1976 L    
352 Murat Tüfekcibaşı Bireysel 1964 L    
353 Murat Ecevit Aydin 1975 XL    
354 Murat Harun Arıcı 1993 M    
355 Murat Kaan Bilici Ferdi 1987 M    
356 Murat Kadir Tural Ferdi 1965 XL    
357 Murat Kuntay Açan kastamonu topraksu spor 1972 M    
358 Mustafa Ağaoğlu Ege Maraton 1969 XL    
359 Mustafa Bent 1986 M    
360 Mustafa Çavuş 1981 S    
361 Kübra Bektaş ferdi 1994 S    
362 Mustafa Kumbaracı Mavi Karga Spor Kulübü 1975 L    
363 Mustafa Oral Bireysel 1978 M    
364 Mustafa Sağlam 1981 S    
365 Mustafa Sarı 1986 S    
366 Mustafa Şen Le groupe de velespit 1974 L    
367 Mustafa Can Çelik Velocity216 1985 S    
368 Mustafa Can Yalaman 1988 M    
369 Mutlu Erçevik Team Nashira 1970 M    
370 Müjdat Ök 1969 M    
371 Nicholas Anderson 1976 M    
373 Nihat Çınarlı Marathonist 1978 XL    
374 Nihat Eruysal 1980 L    
375 Nogay Girginkardeşler 1968 L    
376 Numan Kurtuldu 1988 M    
377 Nurullah Sinan Çolak 1977 XL    
378 Ogulcan Koken Carraro Parkur Bisiklet Spor Kulubu 1991 S    
379 Oğushan Tavus 1968 L    
380 Oğuz Odyakmaz 1982 L    
381 Oğuz Şengezer 1976 M    
382 Oğuzhan Biçer 1980 M    
383 Oğuzhan Çetin 1981 L    
384 Oktay Kanyılmaz Yok 1974 M    
385 Oktay Erdem Atasagun 1983 M    
386 Olcay Emre Çavuşoğlu 1980 S    
387 Onur Arısoy 1966 M    
388 Onur Çavuş 1982 M    
389 Onur Kuruoğlu SOCOTAB 1982 L    
390 Onur Peker 1991 M    
391 Onur Yavuz 1977 S    
392 Onur Yazman 1982 L    
393 Orcan Karaca Ferdi 1990 M    
394 Orhan Güzel Bireysel 1981 XL    
395 Osman Şirin Bireysel 1969 M    
396 Ozan Falay 1981 L    
397 Ozgur Aksaman F.A.S.T. YüzBinKoş 1979 S    
398 Ömer Hayta Hi Ride 1984 M    
399 Ömer Rıfat Gencal 1969 M    
400 Önay Bayram 1977 M    
401 Öner Savucu 1964 L    
402 Özgen Kamay Ferdi 1966 S    
403 Özgür Akgün 1985 XL    
404 Özgür Arıs 1975 L    
405 Özgür Atalay UŞAK TEAM 1978 L    
406 Özgür Baha Pars 1974 L    
407 Özlem Duygu Hi-Ride / AsicsTeamTR 1977 XS    
408 Özlem Soydaş 1987 XS    
409 Paul Bollam Flamme Rouge İzmir 1956 M    
410 Pierre Bastin kastamonu toprak su 1968 XL    
411 Pinar Caliskan F.A.S.T YüzBinKoş 1974 XS    
412 Rafet Dik 1976 L    
413 Ramazan Ersoy RSY.CC 1986 S    
414 Raşit Köksal bireysel 1973 M    
415 Reha İnan 1977 L    
416 Reşit Çağırgan Cat spor kulübü 1978 M    
417 Reyhan Mengi 1983 XS    
418 Rıdvan Boz 1988 M    
419 Rıfat Işıl Ferdi 1966 XL    
420 Rıza Bozacı KOFTE CYCLING 1986 L    
421 S. Batuhan Kalkan Flamme Rouge İzmir 1990 S    
422 Sabahattin Artuker Bireysel 1974 S    
423 Sadık Yalaman 1957 XXL    
424 Salih Gezek Aydın Bisiklet 1980 L    
425 Salih Karapelit 1983 L    
426 Salih Küçükağa 1980 L    
427 Salim Akdaş Waterrunners 1978 M    
428 Satuğ Küçükkayalar BUBİDOSD 1960 L    
429 Savaş Cilve 1980 M    
430 Saygın Yılmaz 1984 L    
431 Seçil Zor 1981 S    
432 Seçkin Akyıldız 1981 L    
433 Seda Karipcin 1979 XS    
434 Selcan Hattısarı ANTALYASPOR TRİATHLON TEAM 1985 S    
435 Selçuk Bertan ENKA 1977 M    
436 Selçuk Borovalı Büyükliman Yelken Kulübü 1970 M    
437 Selen Eryüce 1974 XS    
438 Sencer Kan 1979 S    
439 Serdar Daşar 1981 S    
440 Serdar Laçalar Los Bacos 1980 L    
441 Serdar Maraş fotografcafe.net 1987 L    
442 Serdar Uziş ferdi 1969 L    
443 Serhan Tuncer 1976 S    
444 Serhat C Çetin Club Ciclista Tarragona 1991 S    
445 Serkan Arı 1978 M    
446 Serkan Gazel ÇayYOLcular 1974 L    
447 Serkan Oğuz 1983 M    
448 Serkan Polat 1979 L    
449 Serkan Taşkın 1982 L    
450 Sevil Eskicioglu Hi ride 1982 M    
451 Sinan Aksu istanbul triatlon spor kulubü 1972 L    
452 Sinan Avcı 1961 L    
453 Sinan Doğan 1977 M    
454 Sinan Kartal Hi-Ride 1992 XS    
455 Sinan Yılmazsoy Trek Service Racing 1975 L    
456 Sitemkar Boldoy 1976 M    
457 Soner Çıtakoğlu VeloKSK 1969 M    
458 Steffen Streich 1969 M    
459 Süleyman Ayhan 1979 M    
460 Süleyman Cengiz Hiride 1974 M    
461 Şaban Onur Çakırgöz Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulubü 1981 S    
462 Şadan Bahtiyar 1977 L    
463 Şefik İğdem 1966 L    
464 Şems Korkmaz 1984 M    
465 Şeyhmus İdrisoğlu Bireysel 1962 XL    
466 Şükrü Bekir Elmaağaçlı 1973 M    
467 Taha Akkuş 1982 M    
468 Tamer Akça aypg 1973 XL    
469 Tandem - Samet Aksuoğlu Onur Mansuroğlu Engelsiz Pedal Derneği 1988 M    
470 Tansu Şen 1953 L    
471 Tarık Filizcan AYPG 1974 S    
472 Tayfun Kutlu 1966 M    
473 Tayfun Us 1972 M    
474 Tayfun Yıldırım 1963 M    
475 Taylan Kenç 1979 M    
476 Tesla Cosmos Yürekdeler VeloKsk 1969 S    
477 Tevfik Örten ENKA 1959 XL    
478 Theofonis Kydonis 1984 M    
479 Timuçin Gülaç FERDİ 1974 L    
480 Timur Nizam 1978 L    
481 Timur Pinar Giant Street Team 1985 M    
482 Tolga Alpagot 1973 M    
483 Tolga Aydemir RRT 1993 XL    
484 Tolga Yoldaş 1969 S    
485 Tolga Zengin 4.45 1994 L    
486 Tuna Ersin 1988 L    
487 Tuna Taşkın Velocity216 1995 S    
488 Tunca Rodoplu GYBT 1981 XL    
489 Turgut Yılmaz 1972 XL    
490 Ufuk Biriz Babaeskispo 1969 M    
491 Uğur Başar VeloKSK 1992 M    
492 Uğur Duru Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği 1969 M    
493 Uğur Kulalı 1968 M    
494 Uğur Yemez Flamme Rouge 1975 M    
495 Uğur Faik Halhallı 1982 XL    
496 Ulas Altug 1977 M    
497 Ulaş Apak Salı/Perşembe 1978 M    
498 Umut Başaran KOFTE CYCLING 1981 XL    
499 Uras Duhan ferdi 1988 XL    
500 Utku İnan GyBT Tri 1980 XL    
501 Utku Uysal Bireysel 1974 S    
502 Utku Yumsak 1980 M    
503 Ümit Ziratlioğlu 1973 XL    
504 Ünal Utku Karaarslan VeloKSK 1979 XL    
505 Vedat Sencer Sözer 1976 L    
506 Volkan Akmese 1980 L    
507 Volkan Evinç VeloKSK 1973 L    
508 Volkan Kılıçkaya 1987 M    
509 Volkan Türkay BABAESKİ 1986 M    
510 Yamaç Kolatan F.A.S.T yüz bin koş 1992 S    
511 Yasin Senliksever VeloKSK 1979 M    
512 Yasin Yaman 3MAX 1986 S    
513 Yaşar Kuanç 1987 L    
514 Yavuz Öge PAMUKKALE BİSİKLET DERNEĞİ 1971 XL    
515 Yener Er 1974 M    
516 Yılma Halis Dörtlemez Bireysel 1986 M    
517 Yigit Duygun Babaeski 1979 M    
518 Yiğit Küçüközden SOCOTAB 1982 XL    
519 Yiğit Takmak GYBK 1992 M    
520 Yunus Emre Oturak Velocity 1997 S    
521 YUSUF BOZKIR BİREYSEL 1982 L    
522 Yusuf Kartar Kaçkar Bisiklet 1975 M    
523 Yücel Güleşenoğlu 1979 M    
524 Yücel Kalem BİREYSEL 1968 M    
525 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRIATHLON KULUBÜ 1949 M    
526 Zekeriya Beşiroğlu 1975 L    
527 Zeynel Okur Bireysel 1963 L    
528 Zeynep Tansu Atasavum Yumyum Team 1992 S    
529 Ziyacan Bayar Flamme Rouge 1986 M    
530 Çağdaş Ozan Akkoç 1984    
531 Enis Kuşgöz 1980 L    
532 Nick Jones Köfte Cadence 1986 L    
533 Mustafa Kara 1979 L    

Haber Bülteni Üyeliği